Regulamin płatności Dotpay - usługa SprawdzHistorie.pl

§1 Postanowienia ogólne

  1. Obsługa płatności powstała we współpracy z serwisem www.dotpay.pl.
  2. Wszystkie informacje o sposobie wpłat, regulamin serwisu Dotpay, a także odpowiedzi na inne pytania znajdują się w serwisie www.dotpay.pl.

§2 Zasady korzystania oraz obsługa klientów

  1. Aby sprawdzić historię pojazdu z USA lub Kanady po podaniu numeru VIN płacąc poprzez wpłatę za pośrednictwem Dotpay należy kliknąć w odpowiedni link na stronach SprawdzHistorie.pl. Użytkownik zostanie przeniesiony na strony Dotpay i dalej obsługiwany będzie przez Dotpay.
  2. Po uiszczeniu opłaty pod wskazanym linkiem użytkownik dostanie e-maila na adres podany podczas dokonywania płatności w Dotpay z kodem aktywującym dany abonament.
  3. Jeżeli jesteś płatnikiem VAT lub potrzebujesz fakturę, kliknij odpowiednią opcję wypełniając formularz.

§3 Reklamacje

  1. W przypadku jakichkolwiek reklamacji, prosimy o użycie formularza kontaktowego znajdującego się na stronie SprawdzHistorie.pl, odpowiemy na każde zgłoszenie w terminie 14 dni kalendarzowych.

§4 Postanowienia końcowe

  1. Gołembiewscy (SprawdzHistorie.pl) nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości w funkcjonowaniu serwisu DotPay
  2. Gołembiewscy (SprawdzHistorie.pl) nie ponosi odpowiedzialności za przerwanie działania serwisu z przyczyn od niego niezależnych (awaria sprzętu, łącz, i innych, zależnych od dostarczyciela usług dla Gołembiewscy (SprawdzHistorie.pl).
  3. Gołembiewscy (SprawdzHistorie.pl) nie ponosi odpowiedzialności za niepoprawne wpisanie numeru nadwozia lub adresu e-mail i nie może to być przedmiotem reklamacji.